INDUSAC projekat: prilika za studente da rešavaju izazove kompanije

Pažnja svim studentima! Horizon Europe INDUSAC projekat poziva ambiciozne umove iz svih akademskih programa da se suoče sa izazovom. Ovo je vaša prilika da udružite snage u međunarodnim timovima od 3 do 6 članova i uhvatite se u koštac sa problemima iz stvarnog svijeta koje imaju kompanije.

Zašto učestvovati?

• Iskustvo iz stvarnog svijeta: Uključite se u stvarne izazove kompanija.
  • Umrežavanje: Proširite svoje međunarodne veze.
  • Finansijski podsticaj: Zaradite do 1000 € bruto po studentu.

Čeka vas više od 100 izazova

Sa više od 100 izazova evropskih kompanija navedenih na INDUSAC platformi, možete se upustiti u različite oblasti uključujući ekonomiju, dizajn, IKT, inženjering i prirodne nauke.

Kako se uključiti:

1. 1. Izaberite svoj izazov: Istražite različite izazove na raspolaganju.
  2. 2. Registrujte se na INDUSAC platformi.
  3. Napravite tim ili se pridružite timu: Sarađujte sa kolegama sa vaših ili susjednih fakulteta ili se povežite preko Slack zajednice. Pristupite zajednici tako što ćete izabrati izazov i kliknuti na [Pridruži se Slack zajednici].
  4. Pošaljite svoje motivaciono pismo: Kada vaš tim ispuni kriterijume podobnosti, napravite ubjedljivo motivaciono pismo i pošaljite ga putem platforme do 30. maja 2024.
  5. Počnite sa rješavanjem: Ako je vaša aplikacija uspješna, počećete da radite na izazovu krajem juna ili početkom jula 2024.

Treba vam više informacija?

Sveobuhvatni detalji, rokovi i uslovi dostupni su na veb stranici projekta iu dokumentu Poziv za studente. Za upite, obratite se INDUSAC timu na indusac@ijs.si.

Rok za podnošenje motivacionih pisama je 30. maj 2024. Zapamtite, sastavljanje motivacionog pisma je brz proces, ali formiranje vašeg tima je prvi korak!

Saznajte više na Zoom sesiji

Pridružite se INDUSAC timu na detaljnoj Zoom sesiji u četvrtak, 23. maja u 9 sati. Oni će vas voditi kroz formiranje tima, procedure prijavljivanja i pružiti pomoć da unapredite vašu prijavu. Ne propustite ovu priliku da razjasnite svoja pitanja!

Link za Zoom: https://zoom.us/j/9060304106

🌟 Poziv svim inovatorima! 🌟

Da li ste spremni da se suočite sa stvarnim izazovima? Pridružite se Horizon Europe INDUSAC projektu i sarađujte sa međunarodnim timovima u rješavanju zadataka vodećih evropskih kompanija! 🚀

✅ Radite na stvarnim izazovima kompanija ✅ Razvijajte svoju međunarodnu mrežu ✅ Zaradite do 1000 eura po student.

🔍 Preko 100 izazova vas čeka u oblastima kao što su ekonomija, dizajn, ICT i mnoge druge!

📝 Kako se uključiti:

1. Izaberite izazov na INDUSAC platformi.
  2. Registrujte se i formirajte/joinujte tim.
  3. Pošaljite svoje Motivaciono pismo do 30. maja 2024. putem platforme.

📅 Obaveštenje o Zoom sesiji: Ne propustite detaljnu sesiju 23. maja u 9 sati gde ćemo vam objasniti proces prijavljivanja i formiranja tima.

Previous Održan SPHERE seminar: Treća misija univerziteta: Katalizatori društvene transformacije